KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8849745
nr 884 9745
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, 5 st. Svenolov Ehrén (1927-2004), 216/410, signerade, -78, motivet: 60x60
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 31 mars 2014
kl 18:18:10
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén